Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.71 | 2 w2 | SŁOCKA Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2001 | Z/3990/15 | Sen | MZ | Brescia (ITA) (M / A) | 2024-04-27 | I | KNS | |||||||||||||||||
2. | 1.70 | 2 | DOBKOWSKA Aleksandra | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2006 | Z/2873/19 | U20 | MZ | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | I | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 1.65 | 2 | GAJDA Julia | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/0687/20 | U18 | MZ | Aleksandrów Łódzki (1 / F) | 2024-05-04 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 1.55 | 2 | SURA Kornelia | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/0631/17 | U23 | MZ | Olsztyn (1 / F) | 2024-05-05 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
5. | 1.55 | 3 | ZIELIŃSKA Joanna | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/1457/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
6. | 1.55 | 4 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
7. | 1.55 | 1 f2 | SKOWROŃSKA Daria | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | Z/3669/20 | U16 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
8. | 1.55 | 2 f2 | JURCZAK Aleksandra | UKS MTE Milanówek | 2010 | Z/2051/21 | U16 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | III | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 1.50 | 5 | POLKOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | Z/1100/18 | U20 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | IV | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
10. | 1.45 | 6 | ADACH Weronika | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/6248/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | IV | ||||||||||||||||||
11. | 1.45 | 3 f2 | WARECKA Ewa | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | Z/3193/21 | U16 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
12. | 1.40 | 5 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/0757/15 | U23 | MZ | Olsztyn (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
13. | 1.40 | 2 | OSIŃSKA Kaja | MKS Polonia Warszawa | 2011 | Z/2241/24 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | V | ||||||||||||||||||
14. | 1.40 | 7 | PODLASIEWSKA Joanna | MKS Pułtusk | 2007 | Z/10890/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
15. | 1.35 | 3 | CZAJA Weronika | RK Athletics Warszawa | 2011 | Z/3576/22 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
16. | 1.35 | 4 | ŚLIWIŃSKA Zuzanna | MKS Pułtusk | 2011 | Z/3937/22 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
17. | 1.35 | 5 | KOZŁOWSKA Justyna | MKS Polonia Warszawa | 2012 | Z/0244/24 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
18. | 1.35 | 6 | TALAGA Natalia | UKS Otrębusy | 2011 | Z/4728/23 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
19. | 1.35 | 8 | BRODOWSKA Nina | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/4469/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | OSU | |||||||||||||||||
20. | 1.35 | 4 f2 | WARECKA Gabriela | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | Z/3192/21 | U16 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
21. | 1.35 | 5 f2 | GLINKA Renata | MKS Pułtusk | 2010 | Z/12532/21 | U16 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
22. | 1.35 | 6 f2 | ULATOWSKA Maria | MKS Pułtusk | 2010 | Z/2048/24 | U16 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
23. | 1.35 | 7 f2 | WŁODARCZYK Sandra | MKS Pułtusk | 2010 | Z/12533/21 | U16 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
24. | 1.30 | 7 | SIWKIEWICZ Alicja | MKS Pułtusk | 2011 | Z/4096/24 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
25. | 1.30 | 8 | KOCHAŃSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2012 | Z/1804/24 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
26. | 1.30 | 9 | JARSKA Teresa | RK Athletics Warszawa | 2011 | Z/4169/22 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
27. | 1.25 | 10 | MALITKA Emilia | UKS Zielonka | 2012 | Z/4959/24 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
28. | 1.25 | 10 | NIESIOBĘDZKA Hanna | MKS Pułtusk | 2011 | Z/4095/24 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
29. | 1.25 | 10 | WALIGÓRSKA Klara | UKS Zielonka | 2011 | Z/4963/24 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
30. | 1.25 | 1 f2 | MROZEK Zofia | UKS Clan Ostrołęka | 2013 | Z/5315/22 | U12 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
31. | 1.21 | 2 f2 | KOBLOWSKA Maja | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2013 | Z/1473/23 | U12 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
32. | 1.20 | 13 | JAMIOŁA Aleksandra | UKS MTE Milanówek | 2011 | Z/1012/23 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
33. | 1.20 | 14 | KAROLAK Zuzanna | UKS LA Basket Warszawa | 2011 | Z/4407/23 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
34. | 1.10 | 15 | GRABALSKA Maria | KS Atak Agrykola Warszawa | 2012 | Z/4857/24 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
35. | 1.10 | 16 | ZBROCH Natalia | UKS LA Basket Warszawa | 2012 | Z/2304/24 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
36. | 1.10 | 3 f2 | LUDWICZUK Zofia | RK Athletics Warszawa | 2014 | Z/7462/23 | U12 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
37. | 1.05 | 4 f2 | BORYS Gabriela | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2013 | Z/1430/23 | U12 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
38. | 1.05 | 5 f2 | DZIENDZIKOWSKA Anna | UKS MTE Milanówek | 2013 | Z/4438/24 | U12 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
NM | MARZYŃSKA Weronika | UKS MTE Milanówek () | 2012 | Z/0013/24 | U14 | MZ | Warszawa (2) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 1.4539520740509 sekund |